امروز:یکشنبه, ۲ اردیبهشت
تاریخ انتشار:۱۳۹۵-۱۲-۱۹

با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر صورت گرفت؛

افتتاح همزمان ۱۰ گلزار شهدا در کازرون

با حضور سردار سید ضیاء الدین حزنی، فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر و با مساعدت مالی این قرارگاه، ۱۰ گلزار شهدا در سطح شهرستان کازرون به طور همزمان مورد بهره برداری قرار گرفت.

طی مراسمی با حضور سردار سید ضیاء الدین حزنی، فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر و حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون، امروز پنجشنبه ۱۹ اسفندماه؛ ۱۰ گلزار شهدا در سطح شهرستان کازرون به طور همزمان مورد بهره برداری قرار گرفت.

این گلزارها با مساعدت مالی قرارگاه قرب کوثر ساخته و تکمیل شده اند و سردار حزنی طی این سفر در جریان روند کار و نحوه تکمیل گلزارها قرار گرفت. سپس با همراهی امام جمعه و رئیس بنیاد کازرون در گلزار شهدای روستای قلعه سید حضور یافت و در میان استقبال مسئولان محلی و خانواده های معظم شهدا به صورت نمادین بهره برداری از ۱۰ گلزار مذکور آغاز شد.

این فرمانده ارشد در ابتدای حضور خود مورد استقبال حاج محمد خرسند، امام جمعه کازرون، احمد رضا زاده رئیس بنیاد شهید و فرماندهان سپاه کازرون قرار گرفت. سپس با شرکت در جلسه ای، توسط ریاست بنیاد، گزارش روند کارهای انجام شده در این گلزارها به سمع و نظر وی رسید.

پس از مراسم افتتاح، وی طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از وضعیت گلزارهای ساخته شده، از مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران کازرون تقدیر کرد و همچنین قول همکاری برای بهینه سازی گلزارهای مناطق محروم کازرون را داد.

IMG-20170309-WA0042

روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.