امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۶-۱۳

افتتاح زمین چمن مصنوعی و پینت بال آموزش و پرورش

باشگاه پینت بال در زمینی به مساحت حدود ۶۵۰ مترمربع و زمین فوتسال چمن مصنوعی در زمینی به مساحت حدود ۱۰۰۰ مترمربع احداث شده است.

همزمان با هفته دولت و فرا رسیدن عید سعید قربان زمین چمن مصنوعی فوتسال و باشگاه پینت بال آموزش و پرورش با مشارکت بخش خصوصی با حضور معاون سیاسی فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، سرپرست شهرداری و برخی اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین ادارات این شهر افتتاح و مورد بهره­ برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، کاظم عباسی، مدیر آموزش و پرورش این شهر، در این مراسم با اشاره به فقر فضای ورزشی در کازرون گفت: توسعه فضاهای ورزشی عامل مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی در بین جوانان است.

وی افزود: توسعه ورزش توام با کاهش بزهکاری، چالش ها، مشکلات و آسیب های اجتماعی در جامعه می باشد.

عباسی اظهار کرد: توجه به امر ورزش نه تنها باعث ایجاد نشاط و شادابی در بین آحاد مردم می شود بلکه عاملی موثر در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه نیز است.

مدیر آموزش و پرورش کازرون با اشاره به مهم ترین جنبه تاثیر ورزش در افراد تصریح کرد: یکی از مهم ترین جنبه های تاثیر ورزش در افراد، رشد شخصیت در افراد است بطوریکه فعالیت های ورزشی نقش بسزایی در تحول و ارتقای شخصیت اجتماعی افراد جامعه بخصوص قشر نوجوان و جوان دارد.

عباسی ضمن اشاره به مشارکت بخش خصوصی در به سرانجام رسیدن این پروژه ها گفت: آموزش و پرورش کازرون با بکارگیری سرمایه گذاران بخش خصوصی نسبت به توسعه کارآفرینی و فضاهای آموزشی و ورزشی فعالیت مناسبی داشته است.

مدیر آموزش و پرورش کازرون ادامه داد: این دو پروژه جزئی از مجموعه بزرگ ورزشی فرهنگیان کازرون است که به همراه زمین چمن فوتبال، سالن های ورزشی، استخر، پایگاه سلامت، خوابگاه و … می تواند به صورت مجموعه ای کامل میزبان مسابقات بزرگ باشد.

عباسی با بیان اهمیت توسعه روحیه جوانمردی در بین جوانان و نوجوانان افزود: در کنار فضاهای ورزشی ایجاد شده از مشاورین فرهنگی و مذهبی هم برای افزایش منش پهلوانی در بین نسل جوان استفاده خواهیم نمود.

شایان ذکر است باشگاه پینت بال آموزش و پرورش اولین و تنها باشگاه فعال این شهر است که در زمینی به مساحت حدود ۶۵۰ مترمربع شروع به فعالیت نموده است و همچنین زمین فوتسال چمن مصنوعی در زمینی به مساحت حدود ۱۰۰۰ مترمربع احداث شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.