امروز:سه شنبه, ۶ اسفند
تاریخ انتشار:2019-04-09

قول تجهیز سریع بیمارستان امام علی (ع)کازرون

مهندس مهرورز در ديدار با معاون وزير بهداشت: وزارت بهداشت برای تجهیز سریع بیمارستان امام علی (ع) دانشگاه آزاد كازرون و ارتقا بیمارستان ولی عصر(عج) اعلام آمادگی کرد.

به گزارش کازرون نگاه، با پیگیری مهندس مهرورز در ديدار با معاون وزير بهداشت؛ وزارت بهداشت برای تجهیز سریع بیمارستان امام علی (ع) دانشگاه آزاد كازرون و ارتقا بیمارستان ولی عصر(عج) اعلام آمادگی مجدد می یابد

در ديدار مهندس مهرورز نماينده استان فارس در شوراي عالي استانها با دکتر رضا ملك زاده معاون محترم وزیربهداشت مسائل و مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان كازرون مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

مهندس محمد امین مهرورز عضو شورای اسلامی شهر کازرون و نماینده استان فارس در شورای عالی استانها در دیدار روز دوشنبه بیستم فروردین با پروفسور رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با ابراز خرسندي از اين ديدار و تبريك سال جديد و اعياد شعبانيه ضمن تقدير و تشكر از تلاش ها و زحمات بي شائبه ایشان در راستاي بهبود حوزه سلامت، بهداشت و درمان در كازرون به ويژه در راه اندازي مركز پژوهش سلامت پارس در شهرستان، خواستار تجهيز بیمارستان آموزشي امام علی(ع) متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، تكميل ساخت بيمارستان پرديس و تجهيز بيمارستان ولي عصر (عج) و نيز ساير مراكز درماني در شهرهاي خشت و كنارتخته، بالاده و قائميه شد.
مهندس مهرورز با اشاره به اينكه قریب به پنج سال است که از اتمام عملیات ساختمانی بیمارستان امام علي (ع) دانشگاه آزاد واحد كازرون می گذرد ليكن به عنوان درخواست و مطالبه عمومی و نیاز اصلی رشته پزشکی دانشگاه آزاد خواستار تسريع در تجهیز این بیمارستان هستیم.
وی درادامه با بیان اینکه تکمیل ساخت بیمارستان ۲۰۶ تختخوابی پردیس کازرون از دیگر مطالبات مردم است گفت: با گذشت ۱۰ سال از عملیات ساختمانی این بیمارستان فقط ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. می طلبد با دستور مقام عالی وزارت بهداشت ساخت این بیمارستان جز اولویت های کشور قرار گیرد تا بتوانیم شاهد بهره برداری آن باشیم.
عضو شورای اسلامی شهر کازرون همچنين خواستار نصب تأسيسات سرمايشي و گرمايشي بيمارستان تازه تأسيس قائميه شد. عضو شوراي شهر كازرون با بيان اينكه علي رغم افتتاح بيمارستان ،ليكن اين بيمارستان فاقد تأسيسات سرمايشي و گرمايشي مي باشد و با توجه به تابستان داغ در آن منطقه دستور براي تكميل بيمارستان از نيازهاي مبرم بيماران آن منطقه مي باشد.
در ادامه این جلسه دكتر رضا ملک زاده معاون وزیر بهداشت پیرامون مباحث مطرح شده مهندس محمد امین مهرورز برای تجهیز سريع بیمارستان امام علی (ع)اعلام آمادگی کرد و ابراز اميدواري كرد در روزهاي آينده طي نشست و جلسه با رياست دانشگاه آزاد كشور بتوانيم اين اولويت را به سرانجام برسانيم.
ایشان همچنین برای ارتقا و تجهيز بيشتر وبه روزرسانی تجهیزات بیمارستان ولي عصر(عج)به عنوان بيمارستاني مجهز و پيشرفته در شهرستان به ويژه در حوزه بيماري هاي خاص قول مساعد داده تا بتوان نياز مردم را براي عزيمت به مراكز استان ها برطرف کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.