امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۴-۲۵

مدیر کمیته امداد خبر داد:

اعزام ۸۰ نفر از مددجویان مناطق محروم به مشهدمقدس

۸۰ نفر از مددجویان تحت حمایت مناطق محروم ( اداره کازرون– قائمیه و جره بالاده ) در قالب ( حج فقرا ) که تاکنون به زیارت امام رضا(ع) مشرف نشده‌اند ، در قالب یک کاروان ۸۰ نفره به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش کازرون نگاه ؛ واحد فرهنگی کمیته امداد امام خمینی شهرستان کازرون به مناسبت هفته عفاف و حجاب ۸۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب ( حج فقرا ) به مشهد مقدس اعزام نمود .

به گزارش روابط عمومی ، کمیته امداد امام خمینی شهرستان کازرون ، پرویز شفیعی با اعلام این خبر گفت : ۸۰ نفر از مددجویان تحت حمایت مناطق محروم ( اداره کازرون– قائمیه و جره بالاده ) در قالب ( حج فقرا ) که تاکنون به زیارت امام رضا(ع) مشرف نشده‌اند ، در قالب یک کاروان ۸۰ نفره به مشهد مقدس اعزام شدند.

این کاروان متشکل از مادران و دختران در شرف ازدواج که برای این سفر معنوی بیش از ۱۶۰ میلیون ریال توسط کمکهای مردمی هزینه و پرداخت شده و در این سفر معنوی مددجویان از برنامه های فرهنگی ، هنری ، زیارتی و ورزشی بهره مند خواهند شد. شفیعی افزود : ۲۰۰ نفر دیگر تا پایان سال ۹۶ به مشهد مقدس اعزام خواهند شد .

این مقام مسئول در شهرستان ابراز داشت : از سال ۸۷ طرح حج فقرا یا «حسرت دیدار» توسط این نهاد اجرا می‎شود و هرسال ۵ الی ۶ کاروان متشکل ازسالمندان مرد یا زن ، دانش آموزان و دانشجویان و دختران در شرف ازدواج به این سفرمعنوی اعزام می شوند.

وی در پایان از خیرین و نیکوکاران خواست تا در صورت تمایل در این طرح خداپسندانه شرکت نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.