امروز:چهارشنبه, ۱۵ مرداد
تاریخ انتشار:2016-12-20

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر قائمیه

اردوی راهیان نور دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه در قالب دو اتوبوس و تعداد ۸۰ نفر از دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه به جهت بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور برای مرحله دوم انجام می شود.

1به گزارش کازرون نگاه، حمیدرضا رضازاده، مسئول بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش قائمیه گفت: اردوی راهیان نور دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه در قالب دو اتوبوس و تعداد ۸۰ نفر از دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه به جهت بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور برای مرحله دوم انجام  می شود. در  این اردو به مدت سه روز از مناطق جنگی شلمچه ، خرمشهر، هویزه، دهلاویه، فتح المبین ، کربلای پنج واروند بازدید می شود .

سروان حمید رضازاده گفت:  هدف از این بازدیدها این است که دانش آموزان با مناطق جنگی جنوب  کشور آشنا شوند و بدانند که نوجوانان و جوانان ما در هشت سال جنگ تحمیلی در دفاع از میهن عزیز و حریم کشور مقدس جمهوری اسلامی چه کردند و بر آنها چه گذشت و چه خونهای پاکی که در این مکان ریخته شد تا کشور در امن و امان باشد. هدف این است تا دانش آموزان و نوجوانان و جوانان با آرمانهای شهدا آشنا بشوند و بدانند که این کشور چه خونهایی که بابت این اقتدار و عظمت داده و باید از آن محافظت کرد؛ باید راه شهدا را ادامه داد و به وصیت آنها عمل کرد. کشوری که با خون جوانانش اقتدار و عظمت و ابهت پیدا کرده نباید به راحتی از کنار این خونها گذشت و به اهداف این خونهای ریخته شده بی تفاوت گذشت. این است که دانش آموزان هرساله به منظور بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس باردید می کنند .

منبع: راه علی طاهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.