امروز:چهارشنبه, ۲۳ بهمن
تاریخ انتشار:2016-01-14

از ابتدا ‌تا پایان تشییع شهدا‌ ‌در نورآباد ممسنی حضور یافتم‌‌

استاندار فارس گفت: برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن آئین تشییع شهدای جاویدالاثر، شورای اداری فارس هفته آینده تشکیل می‌شود و تمام دستگاه‌های اداری موظف به همکاری در این حرکت معنوی و مهم خواهند شد.

استاندار فارس خبر داد
ابلاغ به تمام ادارات برای برگزاری باشکوه تشییع شهدا در شیراز/از ابتدا ‌تا پایان تشییع شهدا‌ ‌در نورآباد ممسنی حضور یافتم‌‌

استاندار فارس گفت: برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن آئین تشییع شهدای جاویدالاثر، شورای اداری فارس هفته آینده تشکیل می‌شود و تمام دستگاه‌های اداری موظف به همکاری در این حرکت معنوی و مهم خواهند شد.
خبرگزاری فارس: ابلاغ به تمام ادارات برای برگزاری باشکوه تشییع شهدا در شیراز/از ابتدا ‌تا پایان تشییع شهدا‌ ‌در نورآباد ممسنی حضور یافتم‌‌

به گزارش کازرون نگاه، سید محمدعلی افشانی عصر امروز در حاشیه دیدار رئیس مجلس لوگزامبورک با هیئت اقتصادی و تجاری استان فارس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از توافق هسته‌ای و عملیاتی شدن برجام در هفته آینده، شاهد تحول چشمگیری در جذب سرمایه‌گذار، سفر هیئت‌های تجاری، توسعه صنعت گردشگری و دیگر زیرساخت‌های اقتصادی و عمرانی در کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه زمانی شاهد رشد و توسعه صنعت گردشگری می‌شویم که درآمد گردشگری هر استان به همان استان تعلق گیرد، افزود: به دلیل محدود بودن منابع مالی و کاهش قیمت نفت شاهد وضعیت نامناسب در بودجه کشور به‌ویژه استان فارس هستیم و برای برون‌رفت از این معضل باید محور اصلی سرمایه‌گذاری، ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری متمرکز شود.

استاندار فارس تصریح کرد: فضای آرام توأم با تلاش و کوشش در حوزه بخش خصوصی و دولتی و مشارکت بانک‌ها در طرح‌های ارائه‌شده از سوی صاحبان صنایع و نیز تشکیل کمیته جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران و پاسخ‌گویی در مدت دو هفته به طرح‌هایی که توجیه اقتصادی دارد ضروری است.

افشانی بیان داشت: برای جذب سرمایه‌گذاری، جلسه‌های متعددی در دو هفته گذشته تشکیل و مقرر شد کمیته رفع موانع برای حمایت از سرمایه‌گذاران تمام مسائل و مشکلات پیش روی جامعه هدف را برطرف کند.

وی در مورد حضور اقشار مختلف مردم در مراسم استقبال از شهدای گمنام که به‌تازگی شناسایی و به خاک میهن اسلامی آورده شده‌اند، گفت: برحسب وظیفه در نامه‌ای عنوان کردم که تمام آحاد جامعه به‌ویژه مسئولان وامدار شهدا هستند و باید در برابر آنان ادای دین کنند.

استاندار فارس اظهار داشت: در حد بضاعت و توان در آئین تشییع شهدای گمنام که در نورآباد ممسنی برگزار شد از ابتدا تا پایان حضور یافتم و در این راستا از مردم موحد و متدین این شهرستان که حضور چشمگیری داشتند تقدیر می‌‌کنم.

افشانی خاطرنشان کرد: برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن آئین تشییع شهدای جاویدالاثر، شورای اداری فارس هفته آینده تشکیل می‌شود و تمام دستگاه‌های اداری موظف به همکاری در این حرکت معنوی و مهم خواهند شد.

استاندار فارس با تقدیر از مردم همیشه درصحنه نورآباد ممسنی که حضوری پرشور در تشییع و استقبال از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس داشتند، افزود: در این آئین هیچ‌گونه توهین و یا اهانتی به شخص خاصی صورت نگرفت و با آرامش به پایان رسید.

رئیس مجلس لوکزامبورگ نیز در این دیدار در سخنانی اظهار داشت: دیدار از ایران به‌ویژه فارس بسیار مثبت و اثربخش بود و در این سفر ظرفیت‌های اقتصادی، گردشگری و صنعتی این استان مورد بازدید و بررسی قرار می‌گیرد.

دی‌بارتو رومئو خاطرنشان کرد: دنیا دهکده کوچکی است و دیدار از این کشور ایران و استان فارس برای کشورمان بسیار ارزشمند و قابل‌توجه است و در زمینه‌های صنعت گردشگری، جذب توریست و مسائل اقتصادی و دانشگاهی بحث و تبادل‌نظر شد که به نتایج خوبی دست ‌یافته‌ایم.
مبع:فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.