امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2018-10-14

ازبیلبوردجنجالی دفاع مقدس تاشایعه درج پرچم اسرائیل دررستوران معروف!

مدیر رستوران هفت‌خوان شیراز می‌گوید فریاد مرگ بر اسراییل ما بلند است و هیچ‌گاه از تصویر رژیم کودک‌کش اسرائیل در رستوران خود استفاده نکرده‌ایم.

به گزارش كازرون نگاه، به نقل از فارس چندی پیش انتشار تصویری از یک بیلبورد در میدان نمازی شیراز به مناسبت هفته دفاع مقدس موجی از اعتراضات در فضای مجازی را در پی داشت. در این بنر از عکس سربازان رژیم صهیونیستی بجای رزمندگان دفاع مقدس استفاده شده بود.

شهردار شیراز بلافاصله بابت انتشار این بنر با تصویری مذموم از مردم عذرخواهی کرد و رئیس روابط عمومی شهرداری شیراز را هم برکنار کرد.

عوامل و طراحان این بنر مشکوک نیز با حکم دستگاه قضایی بازداشت شدند تا ماجرا پایان پذیرد.

اما هنوز چند روزی از این اتفاق بیشتر نگذشته که این‌بار انتشار تصویری از درج پرچم اسرائیل در رستوران معروف «هفت‌خوان»، کلان‌شهر شیراز را با حاشیه جدید همراه کرده است.

مجموعه رستوران‌های «هفت‌خوان» که یکی از معروف‌ترین رستوران‌های شیراز به شمار می‌رود، اکنون در فضای مجازی در معرض اتهام استفاده از این پرچم در کنار منوی غذایی خود قرار گرفته است.

اما مدیر رستوران هفت‌خوان در گفتگو با خبرنگار فارس این موضوع را تکذیب می‌کند و می‌گوید: اکیدا استفاده از این تصویر در رستوران هفت‌خوان را تکذیب می‌کنم. در رستوران ما پرچم تمام کشورهای جهان وجود دارد، اما اثری از پرچم رژیم غاصبی همچون اسراییل نیست.

حسن‌پور تأکید کرد: اسرائیل یک رژیم غاصب، اشغال‌گر و کودک‌کش است که از سوی بسیاری از کشورهای جهان منفور پنداشته می‌شود و دلیلی ندارد که ما آن را به رسمیت بشناسیم.

مدیر این رستوران همچنین تصریح کرد: رژیمی که حتی یک مرکز قالیشویی ما را به انجام اقدامات هسته‌ای متهم می‌کند، چه ارزشی دارد که بخواهیم پرچم آن را در رستوران خود بگذاریم.

حسن‌پور با اشاره به تصویر منتشرشده از درج پرچم اسرائیل در منوی غذایی این رستوران در فضای مجازی بیان کرد: ممکن است این کار با شیطنت یا از روی قصد توسط فردی انجام شده و بر روی منوی این رستوران چسبانده شده باشد و نفر بعد که منو را باز کرده با دیدن این صحنه با تهیه عکس آن را در فضای مجازی منتشر کرده باشد.

وی ادامه داد: حتی اگر به عنوان مدیر مجموعه در پی اهداف مالی بودم باز هم نصب تصویر پرچم اسرائیل برایم منفعتی نداشت، چرا که هیچ گردشگر اسرائیلی به شهر و کشور ما سفر نمی‌کند تا برای جلب توجهش با دیدن این پرچم نفعی کرده باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ما بلند است و هنوز هم دورتادور مجموعه هفت‌خوان مزین به پرچم‌های عزاداری اباعبدالله برای بزرگداشت ماه محرم و صفر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.