امروز:سه شنبه, ۱۴ مرداد
تاریخ انتشار:2017-09-21

با دستور استاندار فارس؛

احداث محور تنگ ابوالحیات–دشت ارژن سریعتر می‌ شود

استاندار فارس روز پنجشنبه از روند اجرای طرح ا تنگ ابوالحیات – دشت ارژن بازدید و دستور شتاب بخشی به روند احداث این طرح را صادر کرد

? دستور استاندار فارس برای شتاب بخشی به احداث محور تنگ ابوالحیات – دشت ارژن

?اسماعیل تبادار استاندار فارس صبح پنجشنبه در نخستین هفته کاری خود در این مسئولیت از روند اجرای طرح چهارخطه تنگ ابوالحیات – دشت ارژن بازدید و دستور شتاب بخشی به روند احداث این طرح را صادر کرد.

?استاندار فارس در این بازدید از کارگاه های مختلف برپا شده در طول این محور ۲۰ کیلومتری بازدید کرد.

?در این بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، مدیران کل راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای، نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی فیروز تکاور را همراهی می کردند.

?مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس: برای اجرای این طرح تاکنون ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است و میزان پیشرفت فیزیکی آن در مقطع کنونی ۵۱ درصد است.

?فیروز تکاور: این طرح برای تکمیل نیازمند اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر است که از این رقم، ۱۵ میلیارد تومان برای امسال در اعتبارات ملی و استانی پیش بینی شده است.

?با اجرای این طرح که تونل هایی را نیز در بر می گیرد، محور قائمیه شهرستان کازرون – شیراز به صورت کامل چهار بانده می شود.

?محور ارتباطی تنگ ابوالحیات – دشت ارژن که از رشته کوه زاگرس می گذرد، قطعه ای از راه مواصلاتی شیراز – کازرون – بوشهر است و از نقاط حادثه خیز تلقی می شود. چهار خطه شدن این محور، نقش مهمی در کاهش سوانح جاده ای و تلفات ناشی از این حوادث خواهد داشت.


خبرنگار: ناصر درخشنده
_________________
? به جذابترین و متنوع ترین کانال کازرون بپیوندید #کازرون_نگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.