امروز:چهارشنبه, ۳۰ خرداد
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۴-۱۹

رئیس جمعیت هلال احمر کازرون:

اجرای طرح ملی پیمان در کازرون

با اجرای طرح پیشگیری موثر از اعتیاد برای نشاط اجتماعی در شهرستان، ۳۰۰ نفر از اعضای ۱۵ تا ۲۹ سال این جمعیت، تحت پوشش آموزش های این طرح قرار گرفتند.

?با اجرای طرح ملی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد برای نشاط اجتماعی) در شهرستان، ۳۰۰ نفر از اعضای ۱۵ تا ۲۹ سال این جمعیت، تحت پوشش آموزش های این طرح قرار گرفتند.

?عزیزاله خاکسار: این طرح با هدف ارتقاء سطح آگاهی نوجوانان و جوانان درباره اعتیاد و پیشگیری از آن و به منظور ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش خود مراقبتی و کاهش گرایش به اعتیاد در بین جوانان ۱۵ تا ۲۹ ساله عضو جمعیت هلال احمر کازرون برگزار شد.

?به منظور اجرای این طرح ۶ نفر از اعضای جمعیت هلال احمر کازرون به عنوان سرگروه در دوره های آموزش سازمان جوانان شرکت نمودند و به صورت هرمی این آموزش ها را به اعضای ۴۹ نفره تیم های خود منتقل نمودند.

?پس از آن نیز کلیه اعضای تیم ها با گذراندن آزمون آنلاین و کسب نمره قبولی در این آزمون، گواهینامه طرح را دریافت کردند.

?عزیزاله خاکسار با اشاره به همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر، شبکه بهداشت و درمان و همچنین بهزیستی کازرون در اجرای این طرح افزود:

?برگزاری مانور نه به اعتیاد در میدان شهدا، کارگاه آموزشی آشنایی با انواع مواد مخدر، جلسه پرسش و پاسخ و برپایی نمایشگاه عکس از دیگر برنامه هایی بود که به مناسب هفته مبارزه با مواد مخدر توسط جمعیت هلال احمر کازرون برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.