امروز:شنبه, ۲۸ مهر
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۷-۱۳

آغاز نام نویسی پیاده روی اربعین حسینی در فارس

اسامی دفاتر و شرکت‌های زیر مجموعه سازمان حج و زیارت استان در fars.haj.ir ثبت شده است/ فریب آگهی‌های جعلی‌ زیارت عتبات عالیات را نخورید

?زائرانی که قصد دارند اربعین امسال با پای پیاده برای مراسم اربعین حسینی به کربلای معلی سفر کنند، می‌توانند برای ثبت نام به سامانه اینترنتی samah.haj.ir مراجعه کنند.

?اسامی دفاتر و شرکت‌های زیر مجموعه سازمان حج و زیارت استان برای اطلاع زائران در پایگاه اینترنتی fars.haj.ir ثبت شده است متقاضیان در هنگام ثبت نام در سامانه، نزدیکترین دفتر را انتخاب و مدارک خود را به آنجا تحویل دهند.

 

هشدار پلیس فارس

فریب آگهی‌های جعلی‌ زیارت عتبات عالیات را نخورید

? راه‌اندازی سایت‌های جعلی و تقلبی یکی از مهم‌ترین شگردهای مجرمانه‌ای است که در ایام مناسبتی صورت می‌گیرد. باید دانست مجرمان با طراحی سایت‌های شبیه سایت‌های اصلی که درگاه‌های بانکی جعلی دارد اقدام به سرقت اطلاعات کارت بانکی کاربران می‌کنند؛

?بنابراین کاربران در هنگام خرید حتما به سایت اصلی وارد شوند و برای این کار به جای جستجو در موتورهای جستجو مثل گوگل یا یاهو و… بهتر است خود آدرس سایت را در آدرس بار صفحه اینترنتی وارد کنند‌ و حتما از سایت‌های خرید کنند که نماد اعتماد الکترونیک دارد.

?همچنین در خصوص آگهی‌ها و پیامک‌هایی که به نظر جذاب و خارج از قوانین سازمان حج و زیارت است هوشیار باشید،
? بهتر است جهت ثبت نام به دفاتر مجاز و مورد تایید سازمان حج و زیارت مراجعه نموده و مدارک هویتی از قبیل گذرنامه‌ را به افراد غیر مسئول واگذار ننمایید و یا اسکن آن‌را به سایت‌های فاقد نکات امنیتی و نا امن ارسال نکنید.

? شهروندان عزیز می‌توانند جهت‌ اطلاع از لیست دفاتر مجاز در استان خود به سایت رسمی سازمان حج و زیارت رجوع نمایند.

_____________
? به مردمی‌ترین کانال خبری کازرون بپیوندید #کازرون_نگاه
?@kazerunnegah

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.