امروز:دوشنبه, ۲۱ بهمن
تاریخ انتشار:2018-09-26

آغاز فاز دوم پروژه‌های عمرانی شهرداری کازرون با اعتبار ۵ میلیارد تومان

شهردار کازرون: بالغ بر ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای فاز دوم پروژه‌های عمرانی شهرداری کازرون در سال جاری در نظر گرفته شده که در حال انجام کار است.

آغاز فاز دوم پروژه‌های عمرانی شهرداری کازرون با اعتبار ۵ میلیارد تومان

به گزارش کازرون نگاه، بالغ بر ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای فاز دوم پروژه‌های عمرانی شهرداری کازرون در سال جاری در نظر گرفته شده که در حال انجام کار است.

باقری شهرداری کازرون در گفتگو با کازرون نگاه ضمن اعلام این خبر به این پروژه‌ها اشاره کرد:
احداث پارک حاشیه ای ملت که در کنار تیپ تکاور امام سجاد (ع) قرار دارد یکی از این موارد مورد نظر است. که در مراحل موزاییک‌کاری قرار داشته و در ادامه پیست دوچرخه‌سواری و مبلمان شهری همراه با نورپردازی و فضای سبز به آن اضافه می‌شود و تا آمادگاه شهید چمران ادامه خواهد داشت.

کانیو گذاری و آسفالت در بافت فرسوده شهری
از جمله در محله‌های فلسطین، شهدا، امام رضا، قدمگاه و… با اعتبار ۳۵۰ میلیون و به طول ۵ هزار متر از دیگر اقدامات در حال انجام است.

آسفالت سطح شهر به متراژ ۶۰ هزار متر و با اعتبار ۲ میلیارد و همچنین لکه‌گیری آسفالت سطح شهر از جمله پروژه‌های عمرانی در فاز دوم است.

کانال سرپوشیده بیات با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیون و به طول حدود ۴۰۰ متر که در پشت ترمینال مسافربری قرار دارد به جهت هدایت آبهای جاری و سیلاب راه‌اندازی خواهد شد.

تکمیل پروژه خیابان کوهنورد شامل رفوش، روکش آسفالت، موزاییک‌کاری و روشنایی و همچنین زیباسازی و موزاییک‌کاری یکی از فازهای عمرانی پارک پیروز که در مراحل نهایی خود قرار دارد از این جمله است.

جدول‌گذاری و رفوش برای کندرو بلوار پریشان و همچنین جدول گذاری خیابان امام خمینی(ره) به طول حدود ۴۰۰ متر، اصلاح هندسی میدان روبروی پارک سلمان در تقاطع بهار ازادی و زیرسازی سطح شهر از دیگر پروژه‌های عمرانی است.

وی در پایان همچنین از ارائه موزاییک مشارکتی به مردم خبر داد.

یک پاسخ به “آغاز فاز دوم پروژه‌های عمرانی شهرداری کازرون با اعتبار ۵ میلیارد تومان”

  1. محمدی گفت:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    امیدوارم که راست باشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.