امروز:یکشنبه, ۲ اردیبهشت
تاریخ انتشار:۱۳۹۶-۰۴-۱۸

آتش سوزی در جلسه کنکور کازرون و حواشی آن +تصاویر

روز جمعه ۱۶تیرماه ۹۶، حین برگزاری کنکور رشته تجربی بدلیل اتصالی برق، آتش سوزی شد. یکی از پیام های مخاطبان را بخوانید…

? آتش سوزی در مکتب الزهرا

?روز جمعه ۱۶تیرماه ۹۶، حین برگزاری کنکور رشته تجربی بدلیل اتصالی برق، آتش سوزی شد. که منجر به آشفتگی و از بین رفتن تمرکز و کلی زمان داوطلبان شد.

در این رابطه مخاطبان با ابراز ناراحتی های خود پیام هایی را جهت انعکاس به مسئولین ارسال کردند که یکی را برای نمونه منتشر می کنیم.

 

?«ده دقیقه بعد از توزیع دفترچه اختصاصی بین داوطلبان، بر اثر #اتصالی در سیم برق کولر احتراق و آتش سوزی آرامش کنکوری ها را گرفت. (لازم به ذکر است چندروز قبل از برگزاری کنکور از طرف اداره برق شهرستان به مسولین ذیربط #تذکر در مورد این مساله داده شده بود)

?این مشکل نزدیک به #کل_وقت با ارزش داوطلبان این شهرستان رو گرفت (داوطلبانی که چه بسا نفرات برتر کنکور می شدند).

?اضافه بر به هم ریختن آرامش و به اوج رسیدن استرس آنها، تعدادی هم بعلت مشکلات #تنفسی و.. دچار مشکل اساسی شدند.

?نگرانی و بی قراری #والدین، والدینی که امیدوارانه برای استقبال عزیزانشان آمده بودن وصدای فریاد و گریه و بی قراری آنها که به گوش دانش آموزان می‌رسید، اوضاع داخل سالن و حال بچه ها را دو چندان خراب کرده بود.

?جالب آنجاست که مسئولینی که باعث و بانی چنین اتفاقی بودند، در بین اولیا حاضر شدند و با کلام غیر واقع، اینکه داخل سالن همه چیز خوب هست والدین را دعوت به ارامش می‌کردند. درصورتی که داوطلبان هر لحظه استرس اینکه هم #وقتشان تلف می گردد و از یک طرف ترس #جان خود را داشتند بر وخامت اوضاع می افزود.

?در آخر هم ده دقیقه بیشتر تایم #اضافه به آن داوطلبان داده نشد.

?دوستان، در کشوری که #سرنوشت فرزندان عزیز ما فقط با یک آزمون کنکور سنجیده می‌شود، آیا چنین سهل انگاری قابل گذشت است؟

?من بعنوان یکی از صدها اولیا از شما خواهش میکنم این مطلب دردناک رو نشر دهید که شاید صدای مظلومانه این دانش آموزان پر تلاش که تعدادی از آنها از خانواده های ضعیف #روستایی بودند و با تلاش خودشان به این جایگاه رسیده بودند، به گوش #مسولین رسانده شود و احقاق حق گردد. و در این رقابت ناعادلانه به حداقل #حق خود برسند.
با سپاس از شما.
خواهش میکنم از شما که این پیام رو بذارید
بخاطر بچه ها»

?والدین یکی از داوطلبان

? کازرون نگاه از بین پیام‌های زیاد مردمی درباره این موضوع، یکی از پیام ها را برای نمونه منتشر کرد. با آرزوی نتیجه‌گیری مناسب!

_________
? به جذابترین و متنوع ترین کانال کازرون بپیوندید #کازرون_نگاه
@kazerunnegah

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.